הזרקת בוטוקס

(BOTOX (botulinum toxin

למי זה מיועד?

בוטוקס מיועד לנשים וגברים כאחד, המוטרדים מקמטי הבעה המופיעים בין הגבות (קמטי זעף), בצידי העיניים (מניפה), ועל המצח. הוא עוד יותר מתאים לאנשים צעירים המעוניינים למנוע את התפתחותם של הקמטים האלה. 

קמטי ההבעה נגרמים ע"י התכווצות השרירים המלווים את הבעת הפנים המבטאת את רגשותינו. התכווצות שרירים זו גורמת להיווצרות קמטי הבעה בכמות, במיקום ובעומק שונים מאדם לאדם, עקב הבדלים גנטיים בחוזק השרירים ואיכות העור, וכן בכמות קרינת השמש לה נחשפנו בהתאם לאורך חיינו  ושנצברה בעורנו.

בוטוקס (בוטולינום טוקסין) הינו "רעלן" (להבדיל מ"רעל") שחוסם העברת מסרים בין העצב לשריר. בניגוד לחומרי מילוי, הוא לא משפיע ישרות על הקמטים, אלא מרפה את השרירים הגורמים להיווצרות קמטי הבעה, ומבצע סוג של "התעמלות הפוכה". באופן עקיף הקמטים נעלמים או נמנעים כתוצאה "מתת פעילות" של שרירים אלו. 

השיפור הקליני נראה לעין כשבוע עד שבועיים אחרי ההזרקה.

הפנים נראות יותר שלוות, יותר חלקות, יותר צעירות!. 

תופעות הלוואי נדירות ולרוב ניתן לחזור לשגרת החיים מיד אחרי ההזרקה. יתכנו מקרים של נפיחות ושטפי דם באזור ההזרקה החולפים תוך מספר ימים, ובמקרים נדירים מאוד (שעד היום לא ארעו אצל מטופליי) צניחת עפעף, החולפת תוך מספר שבועות. 

 השפעתו של הבוטוקס מכסה תקופה של בין שלושה ל שישה חודשים.

 אם מקפידים לבצע טיפולי בוטוקס כפעמיים בשנה, השרירים המוזרקים נחלשים בהדרגה, ובנוסף העור משתכם בהדרגה,  ומעבר לשיפור הקמטים הדינמיים ( בעת ההבעה), ניתן גם כן לראות עם הזמן שיפור הדרגתי בקמטים הסטטיים, אם הם לא עמוקים מדי. במידה וקמטים עמוקים מאוד, מומלץ לשלב עם מילוי הקמטים בחומצה היאלורונית לקבלת תוצאה אופטימלית.

התקשרו עכשיו – 053-9956482